Baner

Puchar Przewodniczącego Solidarności w Bowling zgarneło Utrzymanie Ruchu !!!

DSC_0275Dnia 18 maja 2013 roku odbył się I Międzywydziałowy Turniej w Bowling dla członków związku NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń S.A oraz spółek „Córek”.  Do walki o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń stanęło 7 drużyn. Zawody  odbywały  się w bardzo przyjaznej i sportowej atmosferze, drużyną kibicowali znajomi oraz  rodziny zawodników. Trzeba również przyznać, że zawody mimo rangi amatorskiej, stały na wysokim poziomie. Po rozegraniu 4 gier, zwycięzcą okazała się drużyna TR-1″Sokoły” ( w składzie: kapitan Jacek Imbor, Andrzej Krowicki, Andrzej Ciuła, Adam Kuźniar i Lesław Krzysiak ), która od początku zdecydowanie prowadziła w zawodach dzięki mocnej i wyrównanej pięcioosobowej drużynie. Walka o pozostałe pozycje była bardzo zawzięta i do końca wszystko było możliwe. Ostatecznie drugie miejsce zajęła drużyna PK-2  na czele z  kapitanem Andrzejem Nowakiem, a na ostatnim stopniu podium stanęła drużyna reprezentująca Magazyny i Administracje z kapitanem Arkadiuszem Milewskim. Warto również wymienić zwycięzce klasyfikacji indywidualnej, został nim Andrzej Krowicki zawodnik zwycięskiej drużyny TR-1 „Sokoły”. Najważniejsza nagroda odbywających się zawodów, czyli Nagroda Specjalna za Zaangażowanie w zawodach o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń przypadła dla Darka Zycha.